Telefon (25) 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Już niedługo wakacje
Wyświetl stronę jako PDF

We wtorkowe przedpołudnie z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas trzecich wybrali się wraz z wychowawczyniami p. Małgorzatą Jastrzębską i p. Hanną Sobiech do Gminnej Biblioteki Publicznej w Staninie. Na dzieci czekało moc atrakcji m.in. : gry i zabawy dydaktyczne których tematem przewodnim była książka oraz biblioteka.  Kolejne niespodzianki dla dzieci odbywały się na zewnątrz. Na trawie dzieci grały w twistera , bawiły się na placu zabaw, grały w piłkę. Przy tych zabawach jak zawsze towarzyszyło dzieciom wiele emocji i radości. W trakcie imprezy rozpalono ognisko i dzieci z wielką przyjemnością piekły kiełbaski.

Dziękujemy Pani Dyrektor wraz z pracownikami za tak miłe przyjęcie i organizację Dnia Dziecka w bliotece. 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com