Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

W zakładce pedagog/psycholog znajdą Państwo poradnik wydany przez Fundację Poza Schematami „ Jak chronić dziecko przed nałogowymi zachowaniami?”. Autorzy publikacji przekazują wiedzę na temat zagrożeń związanych z uzależnieniami behawioralnymi (mi.in. nadmiernym korzystaniem z mediów elektronicznych, zakupoholizmem czy nadmiernym objadaniem się) oraz czynników chroniących przed nimi. Poradnik dedykowany jest rodzicom dzieci sześcioletnich. Obok poradnika dla rodziców znajduje się publikacja dla dzieci „ Rysia i Tolek w krainie zdrowych nawyków”. W tej pozycji autorzy przekonują młodych odbiorców, że zdrowy styl życia jest naturalną częścią ich codziennych wyborów.

Zachęcam do spędzenia czasu z dziećmi przy lekturze przygód Rysi i Tolka

Beata Łazuga – pedagog 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com