Telefon (25) 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Już niedługo wakacje
Wyświetl stronę jako PDF

Nauka języka obcego powinna być dla nas przyjemnością, motywować nas do działania, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Osiągniecie celu wymaga od nas wysiłku, systematyczności i zaangażowania.  Czy czytanie książek w języku obcym pomaga nam uczyć się efektywnie i czerpać z tego satysfakcję? Uczniowie klas 7 mieli okazję przekonać się o tym realizując projekt Reading is for you !   

 Zapraszamy do zapoznania się z padletami prezentującymi dokonania uczniów.

https://sites.google.com/view/readingisforyou/strona-g%C5%82%C3%B3wna
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com