W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły będą mogli bezpłatnie korzystać z pakietu Office 365 Education, zawierającego programy Word, Excel, PowerPoint, a także Microsoft Teams oraz dodatkowe narzędzia do pracy w klasie i w domu.

Oferowana usługa Office365 nie udostępnia możliwości pobrania desktopowej wersji offline pakietu MS Office. Dostęp do wyżej wymienionych programów istnieje tylko z poziomu przeglądarki internetowej, z wyjątkiem MS Teams który można pobrać i zainstalować na komputerze.

Każdy użytkownik Office 365 w planie A1 uzyskuje dostęp do:

• najnowszej wersji aplikacji pakietu Office Online, takich jak Internetowe programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook. usług online: Echange, OneDrive, SharePoint, Teams, Sway, Forms,
  • 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze usługi OneDrive,
  • aktualizacje i uaktualnienia funkcji, które nie są dostępne nigdzie poza usługą Office 365.

Korzystanie z usługi jest możliwe po zalogowanie się do Office 365 za pomocą adresu: logowanie office 365  (login i hasło zostanie przekazane w nabliższyma czasie)

Pakiet Office może być wykorzystywany przez cały okres trwania nauki!

LOGOWANIE TUTAJ : logowanie office 365 i teams

Do pobrania: