• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

8 marca SU wraz z klasą 8A

8

8 marca SU wraz z klasą 8A

Obchodzony 8 marca Dzień Kobiet to święto międzynarodowe, więc jest o nim bardzo głośno! Właśnie w ten miły dzień wszystkie kobiety bez wyjątku mogą pozwolić sobie na więcej, a Panowie… no cóż, powinni postarać się jak mogą, aby „uchylić nieba” płci pięknej.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz klasy VIIIa Zapraszamy Państwa na przedstawienie z okazji Dnia Kobiet po raz pierwszy w historii naszej szkoły w wersji online!

Ale życzenia składane naszym PANIOM i KOLEŻANKOM płyną z głębi naszych serc i dodatkowym atutem jest to, że za każdym odtworzeniem filmu będą aktualne i szczere - zapisane w wersji elektronicznej i zawsze dostępne na stronie internetowej naszej szkoły. 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.