Telefon (25) 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Wakacje
Wyświetl stronę jako PDF

Kolędowanie w Zespole Szkół w Staninie 2020/2021


Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, radości, czas nadziei i miłości... Czas dziwny, inny niż pozostałe dni w roku. Jednym z najpiękniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych i tradycją naszej szkoły jest wspólne kolędowanie. W tym wyjątkowym roku nie możemy się spotkać. Mimo różnych trudności, uczniowie klas III, VI oraz Zespół Jarzębinki przygotowali i wykonali kilka kolęd i pastorałek, które zostały nagrane. Współpraca Pani Dyrektor, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów pozwoliła na osiągnięcie sukcesu.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia i wspólnego kolędowania.

kliknij TUTAJ !!!
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com