• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Kolędowanie w Zespole Szkół w Staninie 2020/2021

1

Kolędowanie w Zespole Szkół w Staninie 2020/2021

Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, radości, czas nadziei i miłości... Czas dziwny, inny niż pozostałe dni w roku. Jednym z najpiękniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych i tradycją naszej szkoły jest wspólne kolędowanie. W tym wyjątkowym roku nie możemy się spotkać. Mimo różnych trudności, uczniowie klas III, VI oraz Zespół Jarzębinki przygotowali i wykonali kilka kolęd i pastorałek, które zostały nagrane. Współpraca Pani Dyrektor, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów pozwoliła na osiągnięcie sukcesu.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia i wspólnego kolędowania.

kliknij TUTAJ !!!


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.