• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych w roku szkolnym 2020/2021

1
2

Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych w roku szkolnym 2020/2021

Ferie zimowe 2021 już wkrótce...

W tym roku szkolnym 2020/2021, ze względu na panującą sytuację epidemiczna związaną z COVID-19 będą odbywały się na terenie całego kraju w jednym terminie od 4 do 17 stycznia 2021 r.

Aby przebiegały w bezpieczny sposób, należy pamiętać o podstawowych zasadach…

Zima niesie ze sobą szczególne zagrożenia, którym sprzyjają zmienne warunki atmosferyczne. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi umieszczonymi na stronie internetowej szkoły, dotyczącymi bezpiecznych ferii.

Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą... Jednak zawsze dbajcie o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących. Nie podejmujcie działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Odpocznijcie, nabierzcie sił i motywacji do dalszej nauki.

Do pobrania:


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.