Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

„Do Betlejem” to tytuł inscenizacji, którą uczniowie klas 0A i 0B wystawili 21 grudnia 2020r.


„Do Betlejem” to tytuł inscenizacji, którą uczniowie klas 0A i 0B wystawili  21 grudnia 2020r. Przedstawienie zostało nagrane, aby wszyscy mogli podziwiać zdolności aktorskie dzieci oraz poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Rodzicom za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Wszystkim życzymy, aby radość płynąca z Betlejem zagościła w sercu każdego z Was, by dodała sił nowym wyzwaniom.   

Agnieszka Połeć , Marta Mućka, Monika Sawczuk, Jolanta Skwarek

Zapraszamy do obejrzenia nagrania video z Jasełek

  
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com