• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

„Do Betlejem” to tytuł inscenizacji, którą uczniowie klas 0A i 0B wystawili 21 grudnia 2020r.

34

„Do Betlejem” to tytuł inscenizacji, którą uczniowie klas 0A i 0B wystawili  21 grudnia 2020r.

„Do Betlejem” to tytuł inscenizacji, którą uczniowie klas 0A i 0B wystawili  21 grudnia 2020r. Przedstawienie zostało nagrane, aby wszyscy mogli podziwiać zdolności aktorskie dzieci oraz poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Rodzicom za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Wszystkim życzymy, aby radość płynąca z Betlejem zagościła w sercu każdego z Was, by dodała sił nowym wyzwaniom.   

Agnieszka Połeć , Marta Mućka, Monika Sawczuk, Jolanta Skwarek

Zapraszamy do obejrzenia nagrania video z Jasełek

  


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.