• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Mikołajkowy turniej w piłce nożnej

16

Mikołajkowy turniej w piłce nożnej

 

W czwartek 6 grudnia odbył się Halowy MIKOŁAJKOWY Turniej w Piłce Nożnej najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej - chłopców klas III i młodszych. W hali Zespołu Szkół w Staninie gościło 5 drużyn, reprezentujących szkoły podstawowe z: Jeleńca, Sarnowa, Tuchowicza, Zastawie i Stanina.

Zawody przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze a reprezentowany przez zawodników poziom gry i olbrzymie zaangażowanie w grę, niejednokrotnie wprawiało w zdumienie obserwatorów turnieju. Od pierwszych gier do roli faworyta urosła drużyna z Zastawia, która łatwo odprawiała kolejnych rywali. Wszyscy oczekiwali na ich finałowy mecz z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Staninie. Finał był bardzo wyrównany,  zacięty i emocjonujący. Ostatecznie Stanin pokonał Zastawie w stosunku 2 : 1.

Turniej zorganizowali i sędziowali: Jarosław Michalak i Sławomir Pałucki. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a trzy najlepsze drużyny także puchary:

Klasyfikacja po zakończeniu zawodów:
I m – SP Stanin
II m – SP Zastawie
III m – SP Jeleniec
IV m – SP Tuchowicz
V m – SP Sarnów

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.