Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Zapraszam na pierwsze zebranie informacyjno-organizacyjne z rodzicami w przedszkolu. Spotkanie odbędzie się przed budynkiem szkoły podstawowej dnia 31 sierpnia 2020 r. o godzinie 16.00. Proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas pandemii koronowirusa - obowiązują maseczki i dystans społeczny. Przedstawione zostaną procedury pobytu dzieci w naszej placówce. Również będą mieli Państwo szansę spotkania się z opiekunami przedszkolaków.

Obecność obowiązkowa.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Staninie

 

Do pobrania:

.pdf1.1 MBPierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com