• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Bądź jak Kevin - Zostań w domu

57

Bądź jak Kevin - Zostań w domu


Walka z koronawirusem przyjmuje różne formy. Jedną z nich jest nienarażanie się i spędzanie wolnego czasu w domu. #Zostanwdomu to akcja, która zachęca do nieopuszczania swojego miejsca zamieszkania w okresie zachorowań na koronawirusa.

Jesteśmy ciekawe jak spędzacie ten czas? O to pytamy was! Pokażcie innym, jak się nie nudzić i podzielcie się swoimi sprawdzonymi metodami! Akcja skierowana do uczniów, rodziców, nauczycieli. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału! Podzielmy się, pokażmy lub też zaproponujmy co można robić podczas tego wolnego czasu.

Zróbcie ZDJĘCIE z Waszego pobytu w domu i wyślijcie (do 20.04.2020r.)
-wiadomością na adres: beatasprycha87@interia.pl; lazugab@gmail.com
-przez Messenger

Do p. Beaty Łazugi, p. Beaty Sprychy

Najciekawsze fotki na bieżąco będziemy publikować na stronie szkoły i zostaną nagrodzone. Niech ten przymusowy, wspólny czas będzie dla nas dobrym wspomnieniem.

I nie wychodźcie z domu!

Do akcji zachęcają: Beata Łazuga, Marta Krasucka, Agata Skwarek i Beata Sprycha oraz sam Kevin w piątek 20.03.2020r. o 20.00 na Polsacie :)


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.