• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Koncert zespołu „Mała Orkiestra Dni Naszych”

5

Koncert zespołu „Mała Orkiestra Dni Naszych”

Dnia 19 lutego 2020r. w szkole odbył się koncert zespołu „Mała Orkiestra Dni Naszych” . Koncert był zorganizowany dla dwóch różnych grup wiekowych. Pierwszy dla dzieci z grupy „0” oraz dla klas I – V na temat „Mądrości dla małych gości”. Prowadzący przekazali treści odnośnie zdrowego stylu życia, jak dbać o zdrowie, czego unikać.  Druga część koncertu była przeznaczona dla uczniów klas VI – VIII i dotyczyła tematyki związanej z profilaktyką uzależnień.

Młodsi uczniowie poprzez zabawę i edukację poszerzyli wiadomości na temat zdrowego stylu życia. Przypomnieli sobie o konieczności walki ze smogiem, zdrowego odżywiania. Byli zachęcani do rozsądnego podejścia do życia, do wykorzystania okresu dzieciństwa w jak najlepszy sposób. Starsi natomiast poznali mechanizm uzależnienia od substancji psychoaktywnych oraz skutki zdrowotne i moralne sięgania po używki.

Uczniowie podczas koncertu wykonywali wspólnie znane utwory, niektórzy mieli możliwość wystąpić z zespołem. Wszyscy dobrze się bawili, aktywnie brali udział w koncercie.

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.