7 grudnia reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Adamowie. Chłopcy urodzeni  w roku 2007 i młodsi swój udział zakończyli sukcesem, zdobywając II miejsce. W drodze do finału pokonali: Krzywdę 6:1; Serokomlę 3:0 i Oszczepalin 3:1. We wspomnianym finale musieli uznać wyższość drużyny z Adamowa, przegrywając 1:4. Wszyscy otrzymali pamiątkowe nagrody oraz dyplom i okazały puchar dla szkoły. Dodatkowo Kacper Bednarczyk otrzymał nagrodę indywidualną dla „wyróżniającego się gracza turnieju”.

Kolejne zawody już w lutym w Staninie. Życzymy powodzenia!

Skład drużyny: Gajowy Bartosz (6A), Gajowy Przemysław (6A), Goławski Maciej (6A), Bielecki Szymon (6B), Szewczak Bartosz (6C), Zdun Paweł (6C), Bednarczyk Kacper (7B), konieczny Łukasz (7B), Jarosław Michalak (opiekun drużyny)