• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Halowym Turniej Piłki Nożnej - Adamów

2

Halowym Turniej Piłki Nożnej - Adamów

7 grudnia reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Adamowie. Chłopcy urodzeni  w roku 2007 i młodsi swój udział zakończyli sukcesem, zdobywając II miejsce. W drodze do finału pokonali: Krzywdę 6:1; Serokomlę 3:0 i Oszczepalin 3:1. We wspomnianym finale musieli uznać wyższość drużyny z Adamowa, przegrywając 1:4. Wszyscy otrzymali pamiątkowe nagrody oraz dyplom i okazały puchar dla szkoły. Dodatkowo Kacper Bednarczyk otrzymał nagrodę indywidualną dla „wyróżniającego się gracza turnieju”.

Kolejne zawody już w lutym w Staninie. Życzymy powodzenia!

Skład drużyny: Gajowy Bartosz (6A), Gajowy Przemysław (6A), Goławski Maciej (6A), Bielecki Szymon (6B), Szewczak Bartosz (6C), Zdun Paweł (6C), Bednarczyk Kacper (7B), konieczny Łukasz (7B), Jarosław Michalak (opiekun drużyny)


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.