Jasełka 2018/2019

Jasełka 2018/2019

Coroczne przedstawianie jasełkowe stało się tradycją Zespołu Szkół w Staninie. 21 grudnia uczniowie wystawili współczesną wersję jasełek. Szkolni aktorzy grali znakomicie, z wielkim zaangażowaniem wcielili się w swoje role. Uroku inscenizacji dodały świąteczne piosenki, które wprowadziły zebraną publiczność w wyjątkowy nastrój. W tym miejscu kierujemy serdeczne podziękowania do zgromadzonych gości – Nauczycieli i Rodziców oraz całej społeczności szkolnej za przybycie na występy uczniów. W klasach odbyły się opłatkowe spotkania uczniów z wychowawcami. Była to wspaniała okazja do złożenia sobie życzeń, do wspomnień, których nigdy nie brakuje… Mamy nadzieję, że każdemu na długo pozostanie w pamięci nasz jasełkowy występ.

Jasełka przygotowali:

Klasa III B z panią Iwoną Czerniewicz