• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Apel Jan Paweł II

4

Apel Jan Paweł II

 

27.04.2018 r. uczniowie klas VII i gimnazjalnych wraz z wychowawcami wysłuchali montażu poetycko- muzycznego ,, Blask- świętości” upamiętniającego osobę świętego Jana Pawła II. Montaż przygotował Szkolny Klub Wolontariatu i uczniowie kl.IV c pod kierunkiem p. W. Michalak , P. J. Chromińskiej natomiast utwory muzyczne dobrane tematycznie do tekstu przygotował chór uczniów klas III gimnazjalnych pod kierunkiem p. D. Zakrzewskiej. Po raz pierwszy uczniowie zagrali na fletach utwór ludowy ,, Zachodźże słoneczko” nagrodzony gromkimi brawami publiczności. Apel przebiegał w atmosferze wspomnień, zadumy i refleksji.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.