• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Rejonowe Igrzyska SZS Dzieci w Mini Piłce Koszykowej Chłopców

4

Rejonowe Igrzyska SZS Dzieci w Mini Piłce Koszykowej Chłopców

8 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej spotkali się zwycięzcy 5 powiatów w mini piłce koszykowej chłopców, by rozegrać zawody o mistrzostwo rejonu Biała Podlaska (powiaty: Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Parczew i Łuków). Wśród uczestników nasi uczniowie, którzy reprezentowali zespół szkół w Staninie i powiat łukowski. Chłopcy w rywalizacji z koszykarzami z Białej Podlaskiej, Terespola i Soból spisali się znakomicie, zajmując II miejsce w zawodach.

Wyniki:
Stanin – Biała Podlaska; 18:40
Stanin – Sobole; 28:4
Stanin – Terespol; 17:14

Klasyfikacja:
I miejsce – SP 9 Biała Podlaska
II miejsce – ZS Stanin
III miejsce - SP 1 Terespol
IV miejsce – SP Sobole

Skład drużyny: Adam Bukowski, Kacper Jalowski, Bartłomiej Cybul, Jakub Czupryna, Paweł Janaszek, Piotr Sawczuk, Michał Chmiel, Michał Kołodziejak, Kamil Głasek, Sebastian Konieczny.

Opiekun/Trener: Jarosław Michalak

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.