• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wigilia klasy III B

5

Wigilia klasy III B

W świątecznej atmosferze 22 grudnia w kl. III b odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. W udekorowanej świątecznie sali znalazła się duża choinka, przystrojona ozdobami wykonanymi przez uczniów oraz długi stół nakryty białymi obrusami i zastawiony wigilijnymi daniami przygotowanymi przez rodziców. Spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze.

Obejrzeliśmy jasełka bożonarodzeniowe przygotowane pod kierunkiem p. Hanny Sobiech. Uroczystość uświetniły indywidualne występy (gra Nikodema Połcia na dzwonkach chromatycznych, gra na pianinie Michała Matyszka) oraz śpiewanie kolęd i pastorałek.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.