• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Biwak klasy drugiej

21

Biwak klasy drugiej

Uczniowie klasy drugiej w dniach 17- 18 listopada 2017 roku uczestniczyli w biwaku pod hasłem Aktywnie spędzamy czas.  Pierwszym punktem programu były bajkowe podchody przygotowane przez Szkolny Klub Wolontariatu pod kierunkiem Pani Wandy Michalak. Wyprawa  wieczorową porą dostarczyła dzieciom wiele atrakcji. 

Na skraju lasu czekał na dzieci zagubiony Czerwony Kapturek, w lesie kolejne bajkowe postacie. Uczniowie mieli możliwość wykazania się znajomością bajek oraz zręcznością wykonując  napotykane na trasie  zadania. Po powrocie do szkoły czekała na dzieci kolacja przygotowana przez rodziców – gofry  i owocowe szaszłyki.  Następnie odbyły się zajęcia plastyczne.

Uczniowie w zespołach malowali wybrane postacie z bajek. Nie zabrakło również zabaw i gier ruchowych na sali gimnastycznej.  Nad opieką dzieci podczas całego biwaku czuwała wychowawczyni J. Blachowicz i pani Iwona Połeć. 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.