Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy Was w szkole
Wyświetl stronę jako PDF

Uczniowie klasy drugiej w dniach 17- 18 listopada 2017 roku uczestniczyli w biwaku pod hasłem Aktywnie spędzamy czas.  Pierwszym punktem programu były bajkowe podchody przygotowane przez Szkolny Klub Wolontariatu pod kierunkiem Pani Wandy Michalak. Wyprawa  wieczorową porą dostarczyła dzieciom wiele atrakcji. 

Na skraju lasu czekał na dzieci zagubiony Czerwony Kapturek, w lesie kolejne bajkowe postacie. Uczniowie mieli możliwość wykazania się znajomością bajek oraz zręcznością wykonując  napotykane na trasie  zadania. Po powrocie do szkoły czekała na dzieci kolacja przygotowana przez rodziców – gofry  i owocowe szaszłyki.  Następnie odbyły się zajęcia plastyczne.

Uczniowie w zespołach malowali wybrane postacie z bajek. Nie zabrakło również zabaw i gier ruchowych na sali gimnastycznej.  Nad opieką dzieci podczas całego biwaku czuwała wychowawczyni J. Blachowicz i pani Iwona Połeć. 

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com