Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy Was w szkole
Wyświetl stronę jako PDF

W ramach realizowanego projektu "Zdrowo jem, więcej wiem" uczniowie klasy II  pod kierunkiem wychowawczyni  wykonywali w grupach plakaty zachęcające do zdrowego odżywiania i aktywnego spędzania czasu wolnego. 

Ponadto 13 listopada  2017r. dokonano promocji zdobytej wiedzy i podjętych działań.  Uczniowie przygotowali na górnym korytarzu  degustację  zdrowych przekąsek, która cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów jak i nauczycieli. 

Wszystkie przepisy znajdują się w klasowej książce „Zdrowe przekąski”,  którą stworzyli uczniowie.  

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com