• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

PROJEKT "Zdrowo jem, więcej wiem" klasa II

14

PROJEKT  "Zdrowo jem, więcej wiem" klasa II

W ramach realizowanego projektu "Zdrowo jem, więcej wiem" uczniowie klasy II  pod kierunkiem wychowawczyni  wykonywali w grupach plakaty zachęcające do zdrowego odżywiania i aktywnego spędzania czasu wolnego. 

Ponadto 13 listopada  2017r. dokonano promocji zdobytej wiedzy i podjętych działań.  Uczniowie przygotowali na górnym korytarzu  degustację  zdrowych przekąsek, która cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów jak i nauczycieli. 

Wszystkie przepisy znajdują się w klasowej książce „Zdrowe przekąski”,  którą stworzyli uczniowie.  

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.