• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Euroweek - obóz językowy

8

Euroweek - obóz językowy

Już drugi raz uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w obozie językowym Euroweek w malowniczym Długopolu Dolnym w terminie 9-13.10.2017r. pod opieką Pani Agnieszki Wysokińskiej i Pani Justyny Chmiel. Najważniejszą a jednocześnie najatrakcyjniejszą cechą obozu jest to, iż zajęcia są prowadzone przez wolontariuszy z wielu krajów świata. 

W tym roku kierownikiem obozu był Joe Robert Ebwaku z Ugandy. Uczniowie poznali też wolontariuszy z Meksyku, Indii, Tajlandii i Turcji. Mieli możliwość kontaktu z „żywym angielskim”, oraz z kulturami innych krajów. Pomimo zajęć trwających prawie cały dzień nikt nie czuł zmęczenia ani nudy. Obóz był również okazją do zawarcia nowych znajomości. Oprócz nas były tam grupy z Tych i Krakowa.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.