• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

III miejsce piłkarzy w silnym turnieju w Łukowie

4

III miejsce piłkarzy w silnym turnieju w Łukowie

8 grudnia, w czwartek reprezentacja szkoły podstawowej w piłce nożnej chłopców klas V i IV uczestniczyła w bardzo silnie obsadzonym turnieju halowej piłki nożnej w Łukowie. Organizatorem i zarazem gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 5. Jedenaście zespołów, które zgłosiły się do rywalizacji podzielono na trzy grupy gdzie rywalizacja przebiegała systemem każdy z każdym. Nasi reprezentanci trafili do grupy A razem z drużynami z Huty Dąbrowej i Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie II.

Wysokie umiejętności i odrobina szczęścia pozwoliły naszym zawodnikom wygrać obydwa mecze (1:0 z „Piątką” i 2:0 z „Hutą)” i zająć I miejsce w swojej grupie a przede wszystkim awansować do grupy finałowej.

W finale zawodów Stanin zmierzył się z reprezentacjami SP nr 5 Łuków  I i SP nr 1 Łuków. Tu niestety nasi młodzi sportowcy musieli uznać wyższość swoich rówieśników z Łukowa. Przegrali z „Jedynką” 0:1 i z „Piątką” 0:2 i ostatecznie zajęli III miejsce w turnieju, co należy uznać za duży sukces.

Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Bartłomiej Cybul (VA).


Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej w Staninie:
Adam Bukowski, Bartłomiej Cybul, Dawid Buczek, Kacper Jalowski, Michał Chmiel, Kamil Głasek, Piotr Czupryna, Wojciech Cieślak, Łukasz Konieczny, Sebastian Osiński.


Trener i opiekun drużyny: Jarosław Michalak


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.