Przedstawienie „Jaś i Małgosia”

Przedstawienie „Jaś i Małgosia”

Przed wielkim lasem mieszkał pewien biedny drwal ze swoją żoną i dwojgiem dzieci. Chłopczyk nazywał się Jaś, a dziewczynka Małgosia….

Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele z naszej szkoły wzięli udział w przedstawieniu „Jaś i Małgosia”. Występ odbył się w czwartek 9 czerwca. W obsadzie mogliśmy zobaczyć m.in. Dyrektora Pana Janusza Sobiecha jako Jasia oraz Wicedyrektora Pana Jarosława Michalaka jako ojca - drwala. Występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem zgromadzonej publiczności - dzieci, nauczycieli, a także rodziców. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do galerii zdjęć oraz do obejrzenia nagrania z przedstawienia.

Większość treści scenariusza została zaczerpnięta z publikacji nr 16929 umieszczonej na stronie

internetowej www.edukacja.edux.pl

Do przedstawienia została wykorzystana muzyka z następujących filmów i programów :

„Gwiezdne wojny”, „Polskie drogi”, „Requiem dla snu”, „Tańczący z wilkami”, „Bonanza”, „Stawka

większa niż życie”, „Gliniarz z Bervely Hils”, „Sensacje XX wieku”.