• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dzień Samorządności 2015/2016

58

Dzień Samorządności 2015/2016

 

    Już wiosna! Cieszymy się z tego faktu niesamowicie. 21 marca upłynął w placówce pod hasłem „Dnia Samorządności". Wszyscy zgromadzeni w sali gimnastycznej świetnie się bawili przyglądając się temu, co tam się działo. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p.Małgorzaty Matyszek znalazły się konkurencje sportowe (tor przeszkód i międzyklasowe rozgrywki w piłkę koszykową), występy artystyczne uczniów (prezentacja talentów wokalnych, aktorskich, recytatorskich oraz prezentacja umiejętności gry na akordeonie), debata (Teza debaty: "Szkolna profilaktyka uzależnień jest skuteczniejsza od tłumaczeń rodziców"). W ramach realizacji programu "Trzymaj formę" uczniowie przygotowali desery, które były smaczne i zdrowe.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.