• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Podsumowanie projektu edukacyjnego

2

Podsumowanie projektu edukacyjnego

 

15 stycznia uczniowie klasy II A gimnazjum zaprezentowali podsumowanie projektu edukacyjnego „Czy do sukcesu muszę iść po schodach, czy mogę wjechać windą?” realizowanego pod opieką Małgorzaty Matyszek. W trakcie realizacji projektu uczniowie rozwijali umiejętności pracy w grupie, odkrywali wartość pracy w procesie osiągania sukcesu oraz podnosili umiejętności w zakresie ICT.

Uczniowie poszukiwali odpowiedzi na pytanie projektowe w trzech grupach: tanecznej, która zgłębiała tajniki  tańca disco Fox, sportowej, która skupiła się na tenisie stołowym oraz kulinarnej, która podnosiła swoje umiejętności w zakresie pieczenia ciasta.W trakcie prezentacji jedna z grup podsumowała realizację projektu tymi słowami: „Kończąc projekt jesteśmy przekonani, że droga do sukcesu nie jest drogą na skróty i wiedza ta jest największym sukcesem jaki udało nam się osiągnąć  w trakcie realizacji tego projektu.”.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.