• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Popołudnie z poezją ks. Jana Twardowskiego

7

Popołudnie z poezją ks. Jana Twardowskiego

 

    „Bo w życiu najważniejsze jest samo życie, a zaraz potem miłość”. Pod takim hasłem opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariatu i Koła Religijnego : W. Michalak. J. Chromińska, I. Połeć zorganizowały w bibliotece szkolnej 24.11.2015r. popołudnie z poezją ks. Jana Twardowskiego. Niewątpliwie dla przybyłych gości był to magiczny czas, bowiem zostali wprowadzeni w świat poezji wielkiego człowieka, tego, który piękno i majestat Boga podziwiał oczami serca.

We wszystkim, co zostało wypowiedziane, każdy starał się odnaleźć siebie… szukał prawdy o sobie i życiu. Wspólne poetyckie spotkanie stało się lekcją prawdziwego pięknego życia – życia, w którym miłość ma największe znaczenie.


Po obejrzeniu montażu poetyckiego organizatorzy spotkania i zaproszeni goście (nauczyciele emeryci i rodzice) kontynuowali swe refleksje i dzielili się wrażeniami przy słodkim poczęstunku.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.