• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

XVII Uliczny Bieg Niepodległości

2

XVII Uliczny Bieg Niepodległości

   11 listopada 2015r. reprezentanci ZS w Staninie wzięli udział w XVII Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości pod patronatem Burmistrza i Rady Miasta Łuków. Uczniowie: Jakub Michalak, Magdalena Osińska, Natalia Goławska, Krystian Walo. W ten sposób uczcili obchody 97 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Ogromne zaangażowanie i waleczność pokazała cała czwórka. Podobnie jak w Mistrzostwach Województwa  Lubelskiego w Biegach Przełajowych, Krystian Walo nie zawiódł i został wicemistrzem  w kategorii chłopców rocznik 2005. Po wspaniałej walce w kategorii dziewcząt rocznik 2004,  Magdalena Osińska zdobyła V miejsce - ustępując podium  klubowym zawodniczkom  z Garwolina.

W kolejnych biegach nie udało się naszym  reprezentantom  zdobyć medali, lecz wszyscy zasługują na wyróżnienie. Doskonale, mimo upadku, pobiegła Natalia zajmując 15 miejsce oraz Kuba zajmując 30 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.