• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Warsztaty klasy I C

50

Warsztaty klasy I C

    Uczniowie klasy Ic wspólnie z rodzicami w ramach realizowanego prze szkołę Programu Aktywnej Współpracy ,,Wszyscy chcemy, razem możemy” zorganizowali szereg działań. Mamy chętnie prezentowały swoje hobby. Były to pokazy kulinarne, krawieckie i plastyczne. Upieczone przez nie pierniczki i babeczki uczniowie zdobili świeżymi owocami oraz również przygotowaną przez mamy masą marcepanową, zaś koszyczki i wafelki do lodów dodatkowo napełniali masą kremową. Smaczne i pięknie ozdobione smakołyki znalazły się na stołach podczas Dnia Matki.

Zajęcia plastyczne polegały na wykonaniu z kolorowego makaronu pięknych korali i bransoletek. Nie było to łatwe zadanie, ale w końcu udało się, a efekt był wspaniały. Gotowe ozdoby dzieci wręczyły swoim mamom.Pokazy krawieckie zakończyły się uszyciem ubranek dla lal, które podarowano dzieciom z oddziału przedszkolnego. Powyższe działania sprawiły wszystkim wiele radości i zadowolenia.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.