• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dzień Matki w klasie I C

46

Dzień Matki w klasie I C

   Uczniowie klasy Ic na to wielkie święto przygotowali bogatą część artystyczną, na którą złożyły się przepiękne wiersze, wzruszające piosenki i jakże pouczająca inscenizacja. Przygotowano również specjalną dedykację muzyczną. Następnie dzieci zaprosiły Mamy do wspólnego tańca w rytmie walca, a na koniec wręczyły przygotowane upominki wraz z wpisem ,,Dziękuję Ci Mamo”.

Podczas spotkania odbył się również konkurs ,,Jedno z dziesięciu” z udziałem dziecka i rodzica oraz prezentacja talentów muzycznych. Na stołach znalazły się oczywiście między innymi wcześniej przygotowane i pięknie udekorowane pierniczki, koszyczki, babeczki i lody. Dzieci były szczęśliwe, ponieważ były przy nich ich kochane mamy, zaś mamy były wzruszone tym, co potrafią już ich pociechy.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.