• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wieczorek pożegnalny klas III GIM

26

Wieczorek pożegnalny klas III GIM

   

    W środę (24.06.2015r.) uczniowie klas trzecich wraz z rodzicami zorganizowali wieczorek pożegnalny. Przyjęcie rozpoczęło się poczęstunkiem. Następnie przedstawiciele klas podziękowali swoim wychowawcom p. Barbarze Gajownik i p. Izabeli Gromadzie za trud włożony w ich wychowanie oraz cierpliwość, która towarzyszyła im przez ostatnie trzy lata.

Słowa wdzięczności usłyszał także Pan Dyrektor i Wicedyrektor gimnazjum. Kolejną częścią wieczoru była dyskoteka, na której wszyscy świetnie się bawili. Tańce przerywały zabawy, w których brali udział uczniowie, rodzice, a także nauczyciele. Przy stole nie mogło zabrakną ludowych przyśpiewek, które zainicjowała p. Jolanta Skwarek. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie byli zadowoleni z takiej formy pożegnania absolwentów.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.