• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Warsztaty fryzjerskie - "Szkoła Współpracy"

5

Warsztaty fryzjerskie - "Szkoła Współpracy"

   

    W dniu 16 czerwca 2015 r. uczniów klasy I b odwiedziła mama Oliwii, pani Anna Kudan w ramach realizowanego przez szkołę programu "Szkoła współpracy". Jego celem była prezentacja zainteresowań rodziców. Pani Ania zapoznała dzieci z pracą fryzjerki. Mówiła na temat przyborów niezbędnych w tym zawodzie takich jak: nożyczki, grzebień, wałki, pędzle do farbowania włosów itp.

Dziewczynki  i chłopcy z pomocą  p. Ani wykonywały różne fryzury na główce treningowej. Niespodzianką był pokaz modelowania dziewczęcej i chłopięcej fryzury. Spotkanie wywołało duży entuzjazm zarówno u dziewczynek, jak i u chłopców. Mamy nadzieję, że na kolejną wizytę u fryzjera nikogo nie trzeba będzie namawiać.

 

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.