• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Pielgrzymka rowerowa do Szczałbu

9

Pielgrzymka rowerowa do Szczałbu

 

    16 czerwca 2015 roku członkowie Szkolnego Koła Religijnego z kl. V B wraz z opiekunami J. Chromińską i K. Rosłoń uczestniczyli w dziękczynnej rowerowej pielgrzymce do Sanktuarium Jezusa Ukrzyżowanego w Szczałbie. W kościele podziękowaliśmy Panu Jezusowi za opiekę i pomoc w bieżącym roku szkolnym oraz przeprosiliśmy Go za nasze słabości i lenistwo.

Mieliśmy okazję oddania czci relikwiom  św. Jana Pawła II i obejścia ołtarza świątyni na kolanach. Poznaliśmy także wydarzenia związane z miejscem kultu (źródełko z cudowną wodą). Po wspólnej modlitwie wyruszyliśmy w drogę powrotną. Zmęczeni i głodni dotarliśmy do Środowiskowego Domu Samopomocy Anielin. Wraz z jego mieszkańcami piekliśmy kiełbaski na ognisku integracyjnym i jedliśmy ugotowaną przez nich pyszną zupę.  Cały czas towarzyszyły nam dobre humory i wspaniała pogoda.

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.