• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Gimnazjada w Radoryżu Smolanym

50

Gimnazjada w Radoryżu Smolanym

 

    Już po raz kolejny uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum gościli na GIMNAZJADZIE w Radoryżu Smolanym. Wybrali się tam wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Barbarą Gajownik i p. Izabelą Gromadą oraz nauczycielami wychowania fizycznego p. Bożeną Skwarek i p. Jarosławem Michalakiem. Nasza młodzież rywalizowała z uczniami z Huty Dąbrowy, Radoryża Kościelnego, Okrzei, Wojcieszkowa i Adamowa.

Był to czas zabawy i rozrywki... Uczestnicy mogli sprawdzić się w konkursie ortograficznym, konkursie z języka angielskiego, z języka rosyjskiego, konkursie „Jeden z niewielu”- oryginalnej odmiany turnieju „Jeden z dziesięciu” i wielu innych. Nie zabrakło  konkurencji sportowych: żonglerka piłką, bieg w sztafecie 4x300m., skok w dal, przeciąganie liny, tor przeszkód, itd. A z tych artystyczno-rozrywkowych: „Kalambury”, „Karaoke” i „Jaka to melodia?”. Rywalizacja wyłoniła zwycięzców w każdej konkurencji. Zwycięzcy otrzymali w nagrodę dyplomy i upominki rzeczowe, a wszyscy uczestnicy wywieźli miłe wspomnienia i wspaniały humor.

Oto najlepsze wyniki naszych gimnazjalistów:

I miejsce w konkurencji „Jaka to melodia?” – Adrian Kot

I miejsce w „Kalamburach” – Patrycja Lendzion, Karolina Sobiech i Dominik Kazana

II miejsce w konkurencji „Mistrz klawiatury” – Maciej Skwarek

II miejsce w „Jeden z niewielu” – Patrycja Konieczna

II miejsce w konkursie ortograficznym – Patrycja Konieczna

II miejsce w konkursie sprawnościowo-obronnym – Anita Skwarek, Cezary Ponikowski

I miejsce w rzucie piłką lekarską – Patrycja Lendzion, Arkadiusz Goławski

I miejsce w przeciąganiu liny – Grzegorz Goławski, Patrycja Lendzion, Tomasz Olender, Katarzyna Rosa, Adam Tomaszewski,

III miejsce w turnieju piłki nożnej dziewcząt – Magda Kąkol, Agata Król, Weronika Kwaśna, Patrycja Lendzion, Karolina Sobiech, Magda Szewczak, Marta Szewczak Katarzyna Rosa, Patrycja Rosińska,

III miejsce w skoku w dal – Klaudia Mucha i Bartosz Konieczny

III miejsce w biegu na 100m – Arkadiusz Goławski

III miejsce w żonglerce piłki w parach – Arkadiusz Goławski i Kamil Kąkol


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.