• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Rajd rowerowy klasy VI A

5

Rajd rowerowy klasy VI A

 

    3 czerwca 2015r. klasa VIa wraz z opiekunami: p. Anną Nowak i p. Anitą Konieczną uczestniczyła w rajdzie rowerowym do Stoczka Łukowskiego. Od samego rana towarzyszyła nam wspaniała, słoneczna pogoda i dobry humor. Mieliśmy do pokonania 23 kilometry, co niektórych napawało niepokojem. Na szczęście bez przeszkód dotarliśmy na miejsce. Przywitało nas zaciszne miejsce w pięknej okolicy – Izydory w Stoczku Łukowskim.

Tutaj po dokładnym instruktażu korzystania z  parku linowego każdy mógł sprawdzić swoją odwagę, wytrwałość, koordynację ruchów oraz pokonać lęk wysokości, a nawet zaimponować innym. Największą frajdą okazał się zjazd na ponad 170 metrowej  tyrolce. Mieliśmy też możliwość pływania na tratwie. Chętnie korzystaliśmy z dostępnych trampolin, hamaków  i placu zabaw. Na koniec upiekliśmy kiełbaski przy ognisku, a następnie wyruszyliśmy w drogę powrotną.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.