• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Omnes Gentes- integracja na Lubelszczyźnie

10

Omnes Gentes- integracja na Lubelszczyźnie

 

    Po raz drugi uczennice Szkolnego Klub Wolontariatu przeszły proces rekrutacji i zakwalifikowały się do uczestnictwa w projekcie ,, OmnesGentes- integracja na Lubelszczyźnie”. W tym roku realizacja zadań projektu odbyła się w dniach 28-31.05.2015r w Dąbrowicy koło Lublina. Uczestniczyły w nich Patrycja Konieczna, Natalia Bielińska, Andżelika Król, Julia Goławska.

Tegorocznemu spotkaniu przyświecało hasło przewodnie "Pokój i młodzi idą razem", to słowa Jana Pawła II, który szczególnie kochał młodych ludzi. W programie były: szkolenia i warsztaty, oraz spotkania z wyjątkowymi gośćmi z Ukrainy, Hondurasu, Iranu, Chin, Korei, Arabii Saudyjskiej, Turcji oraz innych krajów. Miasteczko Integracyjne to inicjatywa, która ma na celu zwiększanie świadomości Polaków na temat migracji, a także promocję międzykulturowość   i obecności cudzoziemców w Polsce.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.