Witaj Wiosno! Pod takim hasłem uczniowie klasy Ia, Ib i Ic witali PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Spotkanie rozpoczęło się od zabaw integrujących. Następnie dzieci prezentowały swoje wiosenne przebrania. Jednak najbardziej wszyscy czekali na prezentacje wiosennych kompozycji śniadaniowych. Wśród smakowitych potraw znalazł się między innymi motylek, słoneczko i piękna kompozycja owocowa w kształcie kwiatu.

Wszystkie zestawy wyglądały bardzo apetycznie i były zdrowe. Uczniowie pracując w grupach wykonali również prace plastyczne o tematyce wiosennej. Spotkanie zakończyły rozgrywki sportowe oraz konsumpcja przygotowanych produktów. Tego dnia  wszystkim dopisywały wiosenne humory.

Organizacją spotkania zajęły się panie: Barbara Mróz, Anna Witek  i Teresa Wardak.