W dniu 9.03.2015r. został ogłoszony w Przedszkolu w Staninie, gminny Konkurs "Najpiękniejsza ozdoba Wielkanocna". Konkurs trwał do 20.03.2015r. Prace nadesłały: Przedszkole w Tuchowiczu, Odział Przedszkolny w Sarnowie, Odział Przedszkolny w Jeleńcu, Przedszkole w Staninie. Komisja w składzie: Aneta Rosa, Anita Konieczna, Urszula Kopeć. W wyniku głosowania wybrały następujące prace.

I MIEJSCE

Wiktor Gajda - Przedszkole w Tuchowiczu. Praca pod kierunkiem p.M.Buczyńskiej i p.M.Lasoty

Paulina Świder - Przedszkole w Tuchowiczu - praca pod kierunkiem p.K.Stachniak

II MIEJSCE

Norbert Zawadzki - Odział Przedszkolny w Sarnowie - praca pod kierunkiem p.Anny Król

Zuzanna Płodowska - Odział Przedszkolny w Jeleńcu - praca pod kierunkiem p.Anny Celińskiej-Czupryna

III MIEJSCE

Zofia Kazana - Przedszkole w Tuchowiczu - praca pod kierunkiem p.Małgorzaty Rodak

Krzysztof Sprycha - Przedszkole w Staninie.

Wszystkie prace zostały nagrodzone a nauczyciele dostali podziękowania.