• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Rajd rowerowy do Nowej Wróbliny

7

Rajd rowerowy do Nowej Wróbliny

    We wtorek 10 czerwca 2014r. odbył się rajd rowerowy. Uczniowie klasy III b wraz z opiekunkami: panią Anną Witek, panią Magdą Łazugą i panią Justyną Chmiel wyruszyli spod szkoły o godz. 9.00 przez Jarczówek, Nowy Stanin w kierunku Nowej Wróbliny.Pogoda nam dopisywała i szczęśliwie dotarliśmy na miejsce. Rozegraliśmy mecze w piłkę nożną. Bawiliśmy się chustą animacyjną oraz zrobiliśmy turniej w przeciąganiu liny. Rodzice przygotowali dla wszystkich uczestników rajdu słodki poczęstunek. Lekko zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do naszych domów. Celem naszego rajdu było zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz poznawania najbliższej okolicy.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.