• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Ogólnopolski Turniej Cocacolacup

1

Ogólnopolski Turniej Cocacolacup

  Ogromnym sukcesem zakończyli swój udział reprezentanci Publicznego Gimnazjum w Staninie w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Cocacolacup. Po awansie do finału wojewódzkiego tych rozgrywek, co i tak było sporym sukcesem, zgodnie z zapowiedziami godnie reprezentowali nasz powiat i Gminę Stanin w tych zawodach. Już w fazie grupowej sprawili dużą niespodziankę zostawiając w pokonanym polu drużyny z Kraśnika, Zamościa (gimnazjum nr 6) i Lublina (gimnazjum nr 7). W ćwierćfinale turnieju wyższość piłkarzy ze Stanina musieli uznać także reprezentanci Łomazów. W tym momencie już wszyscy na poważnie zaczęli myśleć o finałach krajowych, które w tym roku odbywały się będą w Gdyni (13-15 czerwca).

    Niestety! W półfinale marzenia naszych gimnazjalistów skorygowali późniejsi zwycięzcy turnieju, piłkarze z Lublina (gimnazjum nr 16). Na pocieszenie nasi chłopcy pokonali w meczu o III miejsce gimnazjalistów z lubartowskiej dwójki 3:2, odnosząc tym samym historyczny sukces. Wymiar szczęścia uzupełnił jeszcze Sławomir Grzela, który został najlepszym strzelcem Wojewódzkich Finałów Turnieju Cocacolacup w Lublinie (11 bramek). Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali od organizatorów pamiątkowe stroje piłkarskie, a dodatkowo zwycięzcy (w tym nasi chłopcy) okazałe puchary i medale. GRATULUJEMY SUKCESU i czekamy na kolejne!
Wszystkie wyniki poszczególnych gier są dostępne na stronie www.cocacolacup.pl

    Skład drużyny: Sławomir Grzela (c.), Paweł Bielecki (br.), Dominik Adamiak, Kamil Gajda, Paweł Walo, Arkadiusz Goławski, Cezary Ponikowski, Grzegorz Rygielski, Paweł Osiński, trenerem i opiekunem zespołu jest Pan Jarosław Michalak

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.