• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Spotkanie autorskie z Jakubem Strzakłowcem

1

Spotkanie autorskie z Jakubem Strzakłowcem

24.03.2014r w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z Jakubem Strzakłowcem, w którym wzięli udział uczniowie klasy I b i uczniowie klas III gimnazjum. Autor Jakub Strzakłowiec skończy w tym roku 20 lat. Mieszka w Klimkach niedaleko Łukowa. Od października studiuje na Uniwersytecie Warszawskim. Jest wyjątkowo młodym człowiekiem, któremu już udało się spełnić swoje marzenie - wydał właśnie swoją pierwszą książkę „Arion – ścieżka wybrańca”. Na spotkaniu młody twórca ciekawie opowiadał o tym jak powstała jego książka, do której inspiracją były gry komputerowe. Pan Jakub chętnie odpowiadał na pytania czytelników.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.