Uczniowie klasy IA i IB uczestniczyli w konkursie plastycznym ,,Najładniejsza choinka” oraz ,,Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa”. Wśród zwycięzców znaleźli się:  Liliana Gajo, Lena Gajo, Lena Gajowa,  Alek Kopeć, Lena Konieczna,  Maria Kuźniak,  Natalia Leszek, Karina Ogrodnik, Marysia Pietrak, Gabrysia Sprycha, Lena Szczybelska, Wojciech Wasilewski, Antoni Walo, Natan Walo i Aleksandra Zalewska.

Kartki świąteczne przygotowane przez uczniów wraz z życzeniami zostały przekazane przedstawicielom Samorządu Gminy Stanin, p. Krzysztofowi Kazanie, p. Sławomirowi Rzymowskiemu, p. Ewie Niebrzegowskiej oraz p. Sebastianowi Ignaciukowi. Pozostałe kartki zostały przesłane za pośrednictwem poczty do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Łukowie i Adamowie, Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach i Woli Gułowskiej. Choinki zaś zdobiły sale lekcyjne klasy IA i klasy IB w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia.