Z początkiem marca w naszej szkole zaczął działać długo oczekiwany szkolny radiowęzeł. Wszelkie niezbędne instalacje zostały przeprowadzone podczas ferii zimowych przez pracowników naszej szkoły (J.Kania, T.Kępka). Na Radzie Pedagogicznej został zaakceptowany regulamin i formy nadawania audycji. Propozycje uczniowskie zostały zaakceptowane przez dyrektora szkoły i radio zaczęło nadawać.

Muzyka na szkolnych korytarzach rozbrzmiewa codziennie przed lekcjami oraz na każdej przerwie. Ustalono, że poprzez radio będą również nadawane okolicznościowe audycje. Pierwsza taka audycja odbyła się z okazji Dnia Kobiet. Nadawaniem muzyki zajmują wybrani uczniowie którzy są odpowiedzialni za pomieszczenie jak i za używany sprzęt oczywiście pod bacznym okiem dyrektora szkoły i opiekunów. Wychodząc z założenia, iż muzyka łagodzi obyczaje, życzymy wszystkim słuchaczom przyjemnych wrażeń.

Opiekunowie: Pani Iwona Czerniewicz i Pani Wanda Michalak