Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

W piątek 24 listopada nasze przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyniosło swojego pluszowego przyjaciela i niezastąpioną przytulankę. Wszystkie grupy uczciły to święto śpiewem i różnymi zabawami związanymi z pluszowym misiem.

Rada rodziców przygotowała dla dzieci fotobudki, w których zdjęcia zrobiły sobie wszystkie dzieci z przedszkola. Z tej okazji odbyło się również  uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: „Mój przyjaciel Miś”. Celem konkursu było promowanie twórczości dzieci i rozwijanie zainteresowań plastycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło bardzo dużo prac, które były oryginalne i starannie wykonane.

Za udział w konkursie wszystkie prace zostały nagrodzone. 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com