W piątek 24 listopada nasze przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyniosło swojego pluszowego przyjaciela i niezastąpioną przytulankę. Wszystkie grupy uczciły to święto śpiewem i różnymi zabawami związanymi z pluszowym misiem.

Rada rodziców przygotowała dla dzieci fotobudki, w których zdjęcia zrobiły sobie wszystkie dzieci z przedszkola. Z tej okazji odbyło się również  uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: „Mój przyjaciel Miś”. Celem konkursu było promowanie twórczości dzieci i rozwijanie zainteresowań plastycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło bardzo dużo prac, które były oryginalne i starannie wykonane.

Za udział w konkursie wszystkie prace zostały nagrodzone.