29 listopada 2023r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, SK PCK oraz Caritas. Uczestniczyli w niej uczniowie klas IV- VIII. Biletem wstępu były słodycze, które zostały dołączone do paczki z artykułami spożywczymi w ramach akcji Polacy - Rodakom. Podczas imprezy starsi i młodsi uczniowie mieli możliwość integracji oraz wykazania się talentem tanecznym.

Za oprawę muzyczną odpowiedzialne były uczennice klasy 7, zaś opiekę sprawowały: p. Wanda Michalak, p. Joanna Konieczna, p. Joanna Smyk, p. Bernarda Jalowska, p. Krystyna Rosłoń, p. Patrycja Pasik, P. Anna Nowak, p. Małgorzata Matyszek, p. Teresa Oskroba.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę przy dźwiękach Belgijki, Macareny i innych popularnych hitów, które z pewnością przyniosły wiele radości i uśmiechu wszystkim uczestnikom.