Wycieczka klas 3 na spektakl teatralny pt.: „Doktor i jego zwierzęta”

3 października uczniowie klas 3a i 3b wraz z opiekunami p.Magdaleną Wasilewską, p.Jolantą Skwarek i p. Martą Krasuską uczestniczyli w wycieczce autokarowej na spektakl teatralny pt.: „Doktor i jego zwierzęta”. Teatrzyk był wystawiany w Auli I LO w Łukowie poprzez aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza. Uczniowie klas trzecich z zaciekawieniem przyglądali się aktorom  i scenografii.

Celem spektaklu było  podkreślenie  istotnej  roli przyjaźni w życiu człowieka. Uwrażliwienie na otaczający nas świat, dzięki ukazaniu życzliwej postawy głównego bohatera, zarówno w stosunku do ludzi, jak i zwierząt. Kształtowanie postawy tolerancji i szacunku. Dzięki ruchomej scenografii, dzieci łatwiej przyswajały informacje na temat miejsc, odwiedzanych przez doktora. Po zakończeniu z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do szkoły.