Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

W piątkowe popołudnie 21 kwietnia 2023 roku w naszej szkole został zorganizowany wieczór gier planszowych.  Myślą przewodnią spotkania było przedstawienie społeczności szkolnej innych możliwości spędzania czasu niż tylko wirtualna rzeczywistość i nowoczesne technologie. Od godz.17:00 uczniowie rozpoczęli zdrową rywalizację przy grach planszowych m.in. takich jak: Chińczyk, Warcaby, UNO, Monopoly, Bierki, Boom Boom,  Minecraft, Szachy, Puzzle, 5 Sekund, Kalambury. Uczniowie przynieśli swoje gry i wzajemnie uczyli się zasad. Nie odbyło się bez rywalizacji fizycznej w postaci gry w tenisa stołowego.
Wspólne spędzanie czasu przy grach planszowych w dużej mierze przekłada się na logiczne rozwiązywanie problemów, pobudza wyobraźnię i kreatywność. Wpływa pozytywnie na koncentrację.
Zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com