• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Pasowanie na czytelnika

13

Pasowanie na czytelnika

Dnia 17.01.2014 odbyło się pasowanie na czytelnika. Inscenizację pt. ,,Dziwny sen Hani” przygotowali uczniowie klasy I a gimnazjum. W uroczystej akademii uczestniczyli uczniowie klas II i III szkoły podstawowej. Po krótkiej części artystycznej odbyło się pasowanie naszych pierwszaków na czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i zakładki. W drugiej części nastąpiła uroczysta inauguracja ogólnopolskiego konkursu czytelniczego ,, Ksiązka – przyjaciel prawdziwy”. Mama jednego z pierwszoklasistów pani Grażyna Konieczna przeczytała pierwszy rozdział książki „Solilandia. Wyprawa do kryształowej groty.”


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.