Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

14 marca 2023r. uczniowie klas II a i II b wraz z wychowawcami p. Beatą Szczęśniak i p. Małgorzatą Jastrzębską oraz nauczycielem współorganizującym kształcenie p. Martą Krasucką wzięli udział w wycieczce do Siedlec. W programie był park trampolin „Jumpout” , kino Kino HELIOS oraz McDonalds.

 Pierwszym punktem wycieczki była zabawa na trampolinach rozpoczęła się od rozgrzewki z trenerką, która nie tylko przygotowała nas do zabawy, ale również przypomniała zasady bezpiecznego korzystania z trampolin. Po rozgrzewce uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in.:  ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych i rozbiegowych do koszy i koszykówki oraz basenów wypełnionych gąbkami i ścianki wspinaczkowej. Następnie udaliśmy się na seans filmowy pt. „Kot w Butach” skierowany do młodszego grona odbiorców. Film dał bardzo dużo rozrywki i zachwycał efektami specjalnymi. Oczywiście po takim wysiłku wszyscy zgłodnieli ,więc wizyta w McDonalds była nieodzowna.

Podczas wycieczki uczestnicy dbali o bezpieczeństwo swoje i innych, zachowywali się kulturalnie w miejscach publicznych, integrowali się w swoich zespołach klasowych, poznawali przyjemne i aktywne formy spędzania czasu wolnego.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com