• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Turniej piłki nożnej

18

Turniej piłki nożnej

Dnia 11.01.2013r. w Zespole Szkół Staninie odbył się halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora, w którym pod opieką pani Joanny Smyk, Grażyny Krasuskiej uczestniczyły dwie drużyny chłopców klas IV-VI SP w Staninie w składzie I: Maciej Skwarek, Mateusz Kąkol, Bartosz Pasik, Mateusz Zdun, Krystian Olęder, Krystian Osiński + rezerwowi Krystian Stefaniak, Kacper Sobiech.W składzie II wystąpili: Rafał Szczygielski, Dawid Świeczak, Rafał Szczygielski, Krystian Stefaniak, Rafał Lendzion, Damian Rosa, Michał Goławski, Hubert Walo, Damian Kazana, Adam Kwaśny, Jakub Wójcikowski, Patryk Celiński, Jakub Komorek, Jakub Pietrzak, Rafał Bielecki, Dawid Szymański.

Zaproszenie przyjęły drużyny z Huty Dąbrowej, Adamowa, Radoryża Smolanego. Zawody stały na wysokim poziomie, a drużyny walczyły do ostatniego gwizdka sędziego. Dyrektor naszej szkoły ufundował dla zawodników pamiątkowe puchary i dyplomy oraz słodki poczęstunek. Ostatecznie reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce, chłopcy z drugiego składu uplasowali się na V miejscu. Chłopcom gratulujemy ambitnej sportowej postawy i życzymy dalszych sukcesów!

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.