1 marca uczniowie klas 5a, 5b i 6b oraz wolontariusze z PCK i SKC wyjechali na wycieczkę do Siedlec. W programie był czas na aktywność fizyczną na lodowisku. Uczniowie doskonalili technikę jazdy lub uczyli się podstaw, bawiąc się przy tym fantastycznie.  W kinie, podczas projekcji filmu „Avatar. Istota wody” wszyscy podziwialiśmy piękne krajobrazy, efekty specjalne, świat podwodny oraz fabułę, która ukazywała ważne i aktualne wartości piękna. Podczas wycieczki był też czas na posiłek, który chętnie zjedliśmy. Zmęczeni co najważniejsze zdrowi i pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domów. Opiekunami wycieczki byli: Wanda Michalak – kierownik, Anna Nowak, Joanna Smyk i Bożena Skwarek – opiekunowie.