15 grudnia 2022r. uczniowie kl. 6a, 6b oraz 7a i 8a uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu  był park trampolin Hangar 646 - jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie Warszawy. Ta  popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. zjeżdżalni,  trampolin sportowych, ścianek wspinaczkowych, strefy gladiatorów, wieży do skoków oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Następnie uczniowie udali się na zajęcia do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Łazienkach Królewskich. Dotyczyły one zwierząt z różnych stref klimatycznych oraz symboli polskich parków narodowych. Uczniowie obejrzeli wiele interesujących eksponatów oraz poznali mnóstwo ciekawostek. Każdy uczestnik po zajęciach otrzymał przewodnik.

Wspólny pobyt przyczynił się do integracji uczniów, rozwijania ich pasji sportowych  i przyrodniczych.

Opiekunami wycieczki byli nauczyciele: Anna Nowak, Joanna Konieczna, Beata Łazuga.